Paynhire

Praca przy produkcji w Pruszkowie | Czeka na Ciebie ŚWIETNY ZAROBEK

Updated: March 02, 2024 04:35 PM GMT

Temp work Job in Pruszkow, Masovian Voivodeship

OTTO Work Force

Pruszków, Poland

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa urządzeń testowych,Montaż systemów bateryjnych,Prowadzenie dokumentacji kontrolno-pomiarowych zgodnie z obowiązującymi procedurami przeprowadzonych testów baterii,Reagowanie na występujące problemy techniczne,Analizowanie wyników pomiarów. WYMAGANIA: Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadańOdpowiedzialność i zaangażowanie OFERUJEMY: Wygodną pracę od poniedziałku do piątku, BEZ NOCNYCH ZMIAN w godzinach: 06:00-14:00, 14:00-22:00 ,Atrakcyjne warunki finansowe 3300 zł na rękę + PREMIEPremie,Ciekawe obowiązki,Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową,Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek na poczet wynagrodzenia.Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadkówRekrutację onlineHelpdesk od 09:00 do 17:00 More Detail

Companies Hiring in Pruszkow, Masovian Voivodeship

SUPRAPRINT

SUPRAPRINT

ART TIME, Sp. z o.o.

TopTalents

TopTalents

Adecco Poland Sp. z o.o.

Twisto

Twisto

New Jobs Posted in Pruszkow, Masovian Voivodeship

Latest Jobs in Pruszkow, Masovian Voivodeship