Paynhire

Lakiernik przemysłowy m/w/d

Updated: March 03, 2024 09:40 AM GMT

Full-time Job in Kolbuszowa, Podkarpackie Voivodeship

Trummer Personalservice Opole Sp. z o. o.

Domatków, Poland

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowanie powierzchni do lakierowanie;Obróbka żelkotu / malowanie w formie;Przygotowanie do malowania elementów z kompozytów włóknistych;Monitorowanie procesu lakierowania;Dbałość i kontrola jakości powłok; WYMAGANIA: Znajomość języka niemieckiego;Prawo jazdy wraz ze sprawnym samochodem;Doświadczenie na danym stanowisku;Wykształcenie kierunkowe; OFERUJEMY: Zatrudnienie na umowę o pracę na warunkach austriackich;Atrakcyjne zarobki;Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek;13 i 14 wypłata; More Detail

Companies Hiring in Kolbuszowa, Podkarpackie Voivodeship

Żądło Grzegorz F.H.P.U D R E W M A K

I.K. Hofmann GmbH

Online Marketing Help Sp. z o.o.

New Jobs Posted in Kolbuszowa, Podkarpackie Voivodeship

Latest Jobs in Kolbuszowa, Podkarpackie Voivodeship