Paynhire

Kontroler jakości-> pensja na czas-> praca od zaraz

Updated: March 07, 2024 10:47 AM GMT

Full-time and Temp work Job in Ozarow, Swietokrzyskie Voivodeship

Randstad Polska

Ostrowiec Świętokrzyski, Poland

Posiadasz doświadczenie w kontroli jakości? Jesteś sumienny i dokładny? Lubisz pracować z dokumentacją techniczną? Jeśli na te pytania Twoja odpowiedź brzmi tak, to znak, że prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

Pracuj w zespole firmy MAN Bus jako kontroler jakości w Starachowicach. Aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści " kontroler jakości ", a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

oferujemy
• wynagrodzenie 5160 brutto oraz pakiet dodatków finansowych (premia regulaminowa, dodatek technologiczny)
• możliwość rozwoju zawodowego,
• umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie),
• bezpłatny posiłek w trakcie pracy,
• możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach,
• dostęp do ubezpieczenia grupowego,
• opiekę Konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia.

zadania
• odbiór jakościowy na bramkach jakościowych (przygotowanie dokumentacji, kontrolę pojazdu... More Detail

Companies Hiring in Ozarow, Swietokrzyskie Voivodeship

Adecco Poland Sp. z o.o.

Cement Ożarów

Diversey

Diversey

New Jobs Posted in Ozarow, Swietokrzyskie Voivodeship

Latest Jobs in Ozarow, Swietokrzyskie Voivodeship